Klienci Infobaza.pl

Zaufanie, otwartość i profesjonalizm świadczonych usług pozwoliły nam zbudować szeroką sieć klientów pochodzących ze zróżnicowanych gałęzi przemysłowych. Począwszy od małych sklepów sportowych, poprzez korporacje międzynarodowe, kończąc na instytucjach państwowych.

Poniżej przedstawiamy kilku wybranych klientów.
Izby gospodarcze

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

jest największą izbą bilateralną w Polsce, zrzeszającą ponad 950 firm. AHK Polska jest jedną z 83 niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych AHK, uznana przez Niemieckie Zrzeszenie Izb Przemysłowo-Handlowych oraz Krajową Izbę Gospodarczą. Głównymi zadaniami AHK Polska są wspieranie niemieckich firm w Polsce i polskich w Niemczech oraz informowanie o rynku niemieckim.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-HandlowaInstytucje państwowe

Rzecznik Ubezpieczonych

– polski urząd państwowy, którego zadaniem jest reprezentowanie interesów ubezpieczających, ubezpieczonych, uposażonych lub uprawnionych z umów ubezpieczenia, członków otwartych funduszy emerytalnych i uczestników pracowniczych programów emerytalnych (PPE).

Rzecznik UbezpieczonychPrzemysł meblarski

Sauthon Industries SA

jest liderem na rynku mebli oraz wyrobów dziecięcych w Europie. Produkty znajdujące się w ofercie firmy wykonane są zgodnie z najnowszymi trendami. Równocześnie spełniają wszystkie surowe normy bezpieczeństwa dotyczące wyrobów przeznaczonych dla dzieci.

Sauthon Industries SASektor spożywczy

Kantor Soli & Przypraw

dostarcza wysokiej jakości surowce przyprawowe i produkty solne do renomowanych firm w Polsce i Europie. Działalność obejmuje uszlachetnianie surowców przyprawowych, w tym gorczycy, kminku, kolendry, majeranku, cząbru i tymianku.

Kantor Soli & PrzyprawBranża hotelarska

Hotelik pod Tężnią

to kameralny obiekt noclegowy położony w inowrocławskim Parku Solankowym - w dzielnicy uzdrowiskowej, około 100 metrów od unikalnych tężni. Miejsce pobytu wielu sławnych ludzi.

Hotelik pod Tężnią